Šiaulių logopedinė mokykla

                               

 

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus renginiai

2018-2019 m.m

Dėlionių čempionatas  

2019 m. sausio 29 d. priešmokyklinio ugdymo mokytoja Živilė Jarašūnienė į salę pakvietė abi priešmokyklinio ugdymo grupes. Popietės tikslas – parodyti vaikams, kad atsipalaiduoti galima ne tik užsiimant aktyvia fizine veikla, bet ir atliekant protinę mankštą – dėliojant dėliones. Susirinkę vaikai žaidė judriuosius žaidimus, vėliau atidžiai klausėsi sekamos pasakos apie miško žvėrelius ir jų draugystę. Visi diskutavo apie draugystės, savitarpio pagalbos ir tolerancijos svarbą. Paskui priešmokyklinukai turėjo išsitraukti kortelę su dėlionės numeriu, sudėti dėlionę be pavyzdžio ir pamatyti galutinį rezultatą. Veiklos metu vaikai mokėsi draugiškumo, bendradarbiavimo, kantrybės, atidumo. Visi įveikė gautą užduotį, padėjo savo draugui ir džiaugėsi pasiektais rezultatais – sudėtomis dėlionėmis.    

                Priešmokyklinio ugdymo mokytoja  Živilė Jarašūnienė


Naujas edukacinis projektas

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vanda Zaurienė „Nykštukų” grupėje 2019 m. sausio mėnesį pradėjo vykdyti naują projektą apie žmogaus anatomiją. Pirmosios projekto veiklos buvo skirtos knygelių „Aš – žmogus, tu – žmogus“, „Mano pasaulis“ ir kt. peržiūrai, analizavimui ir aptarimui. Vaikai klausėsi pasakojimo apie žmogaus kūno dalis, jų atliekamas funkcijas. Mažieji sužinojo daug naujų negirdėtų žodžių: oda, raumenys, skeletas, kaukolė, smegenys, plaštaka... Išgirdus žodį „plaštaka“, nuaidėjo vaikų juokas. Šį žodį vaikai sutapatino su žodžiu „plaštakė“: suglaudę abiejų rankų plaštakas imitavo skrendančią plaštakę. Vaikai džiaugėsi radę panašų, naują žodį. Malonu pastebėti, kai taip įsidėmėti nauji žodžiai ilgam pasilieka ugdytinių atmintyje. 

Mokytoja Vanda Zaurienė

  

Paroda „Sniego ir ledo paslaptys“

Dailės būrelio „Kūrybinės dirbtuvėlės“ vadovė ir nariai suorganizavo parodą „Sniego ir ledo paslaptys“. Parodai darbelius kūrė visos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus grupės. Vaikai drąsiai eksperimentavo įvairiomis dailės technikomis ir sukūrė išradingų darbelių žiemos tematika. Šiuo metu bendruomenė džiaugiasi kūrybiniais darbeliais įstaigoje, o nuo sausio 31 d. paroda bus eksponuojama Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8). Maloniai kviečiame apsilankyti parodoje ir pasigėrėti vaikų kūrybiškumu bei išradingumu. Dėkojame vaikams ir pedagogėms už dalyvavimą!

Mokytoja Jelena Knizikevičienė


Meninė inscenizacija ,,Eina kiškiai į svečius“ 

Sausio 18 d. ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Nykštukų“ grupės vaikai, lydimi mokytojos Rasos Arlauskienės ir meninio ugdymo mokytojos Evelinos Jurgutienės, lankėsi Šiaulių miesto lopšelyje – darželyje ,,Klevelis“. Mažieji ,,kiškiai“ kartu su mokytojomis vaidino meninę inscenizaciją ,,Eina kiškiai į svečius“. Į pasirodymą buvo įtraukti ir žiūrovai. ,,Kiškiai“ išmokė visus pasisveikinti dainuojant, pakvietė padaryti mankštelę, kartu žaidė pirštukų žaidimą „Važiavo žiema ledo tiltu“. Visi draugiškai linksminosi, minė mįsles, žaidė muzikinius žaidimus, šoko ,,Kiškių šokį“. Buvo smagu susitikti su kito darželio vaikučiais, pabendrauti ir šauniai praleisti laiką. Atsisveikinę, apsikeitę saldžiomis dovanėlėmis ir pažadėję dar ne kartą susitikti, pilni džiugių emocijų grįžome į darželį.  

                                                    Meninio ugdymo mokytoja Evelina Jurgutienė

  

Arbata ir medus

Už lango spaudžiant šaltukui smagu pabendrauti prie garuojančios arbatos puodelio. Šį šaltą antradienio rytą mūsų įstaigos ugdytiniai mėgavosi įvairiomis vaistažolių arbatomis ir ragavo ekologišką lietuvišką medų. ,,Nykštukų“ grupės vaikai nusprendė, jog gerti arbatą su draugais smagiau ir keliavo į svečius pas ,,Žuvyčių“ grupės vaikus, kitų grupių ugdytiniai gėrė arbatą kartu su auklėtojomis ir aptarė arbatų ir medaus gydomąsias savybes ir skonio ypatumus. Nuoširdžiai dėkojame bitininkų draugijai ,,Spiečius“ ir Remigijaus Šemeklio bitininkystės ūkiui už gardų gintarinį medų ir už suteiktą galimybę stiprinti vaikučių sveikatą.

                                                                             Mokytoja Evelina Jurgutienė

  

Akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija“

Minint prieš dvidešimt aštuoneris metus iškovotą pilietinę pergalę prieš agresorių, penktadienio rytą visoje Lietuvoje languose sužibo vienybės, pergalės ir atminties žvakutės. Akcijoje ,,Atmintis gyva, nes liudija“ dalyvauja virš 1500 mokyklų, valstybės institucijų, įstaigų ir organizacijų Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų įstaiga taip pat paminėjo Laivės gynėjų dieną. Visus atskubančius į darželį ryte pasitiko šiltai šviečiančios languose žvakelės. Šios liepsnelės simbolizuoja laisvės gynėjų laužus prie parlamento, apgintos laisvės šviesą ir pergalę, atmintį ir susikaupimą pagerbiant žuvusius ir nukentėjusius. Susikaupę ir tylūs, žvakių šviesoje vaikai sužinojo apie Lietuvos praeitį, diskusijų metu stengėsi suvokti, jog labai svarbu būti vieningiems ir pasiruošusiems padėti ne tik vieni kitiems, bet ir visais įmanomais būdais apginti iškovotą Lietuvos laisvę.

                                                Meninio ugdymo mokytoja  Evelina Jurgutienė


Sveikatinimo projektas „Sveikatiada“ 

Priešmokyklinės „Žirniukų“ grupės ugdytiniai su mokytoja Živile Jarašūniene dalyvauja „Sveikatiados“ projekto veiklose. „Sveikatiada“ – tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa, kuri suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Organizuojami vaikams įdomūs ir patrauklūs renginiai, kurių metu ugdytiniai plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse. Veiklose dalyvauja ne vien vaikai, bet ir pedagogai, mokyklų ir darželių administracijos darbuotojai ir tėvai.

Šį kartą vaikai su tėveliais turėjo atlikti dar vieną projekto užduotį – sukurti „Sveikatiados“ dalyvių priesaiką. Tai buvo nauja, įdomi, daug pamąstymų sukėlusi užduotis. Vaikai su grupės mokytoja išanalizavo, ką reiškia žodis „priesaika“. Visi mėgino suvokti, ką galima pasižadėti, kad pažadai nevirstų pažadais, o būtų išpildyti.

Priesaikas vaikai kūrė namuose su tėveliais. Vėliau, grupėje, jas aptarė ir susitarė dėl bendros priesaikos, kurią pasižadėjo vykdyti. Nors tėveliams tai buvo pakankamai didelis iššūkis, tačiau begalinis noras ir smalsumas nugalėjo viską.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Živilė Jarašūnienė

     

Kalėdinė šventė ,,šv. Kalėdų belaukiant“

Gruodžio 20 dieną mūsų įstaigos salė klegėjo nuo šventinio šurmulio ir džiaugsmo. Pasipuošę vaikučiai ir jų tėveliai susirinko į gražiausią metų šventę – Kalėdas. Visus pasitiko ir pasveikino du nykštukai ir nuo Kalėdų senelio atsilikęs kiškis. Beskambant nuotaikingoms dainelėms ir šokiams, pasirodė ir ilgai lauktas Kalėdų senelis. Visi drauge juokavo, linksminosi, žaidė, dainavo kalėdines daineles. Vaikai deklamavo seneliui eilėraštukus ir buvo apdovanoti dovanėlėmis iš stebuklingo Kalėdų senelio maišo.

Norime tikėti, kad vaikai ne tik patyrė gerų emocijų, padovanojo vieni kitiems šypsenas, bet ir sukurtą kalėdinę dvasią parsinešė į namus.

         Tekrinta baltos snaigės, atnešdamos Jums gražią viltį ir tikėjimą.

         Tekrykštauja sniego jūroje linksmi ir laimingi vaikai!

         Džiaugsmingų šv. Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų Metų!

                                                  Meninio ugdymo mokytoja Evelina Jurgutienė

Adventinė popietė

Gruodžio 4 d. popietę mūsų įstaigoje vyko Adventinė popietė ,,Kalėdų belaukiant”. Visus pasitiko šeimininkas ir šeimininkė su lietuvių liaudies žaidimu ,,Graži mūsų šeimynėlė“. Vaikai sužinojo apie Advento tradicijas ir papročius. Visi susidomėję klausėsi apie šių keturių laukimo ir rimties savaičių vakarojimus, dirbamus ir draudžiamus darbus, burtus ir orų spėjimus. Vaikai susipažino su Advento kalendoriumi, Adventiniais vainikais. Kartu uždegėme pirmąją vainiko žvakę. Vaikai, kurie šiais metais atliko daugiausiai gerų darbų, įžiebė meilės, draugystės, paramos ir laimės žiburėlius.

Gera buvo matyti susikaupusius ir rimtus vaikus, prisiminti senolių tradicijas, pasidžiaugti vieniems kitų gerumu, buvimu drauge.

                                              Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rasa Arlauskienė


Spektaklis „Du draugai“

2018 m. lapkričio 22 d. ikimokyklinio ugdymo skyriaus pedagogės V. Zaurienė, R. Račkauskaitė, E. Jurgutienė, L. Rumšienė, J. Knizikevičienė, G. Lužeckienė, N. Udrienė, S. Masandukienė pakvietė įstaigos ugdytinius pasižiūrėti jų vaidinamo spektaklio „Du draugai“. Spektaklio veikėjai siekė, kad vaikai suprastų draugystės sąvoką, atpažintų tikrus draugus, mokėtų palaikyti draugiškus santykius. Šį spektaklį gruodžio 6 d. pedagogės rodė ir Šiaulių lopšelio-darželio „Kregždutė“ vaikams.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Ginta Lužeckienė 

 Gyvūnai - mūsų draugai

Lapkričio 12 - 16 d. įstaigoje vyko integruoto ugdymo savaitė ,,Gyvūnai - mūsų draugai”. Šios savaitės metu "Žuvyčių" grupės vaikai domėjosi naminių gyvūnų išvaizda, mityba, priežiūra bei elgesiu. Grupėje svečiavosi tikra katytė Niūša. Kartu su ,,Nykštukų" grupės vaikais lankstėme iš popieriaus kačiukus ir šuniukus bei sukūrėme bendrą parodą. Integruoto ugdymo savaitę baigėme kartu su tėveliais organizuodami išvyką į Šiaulių miesto Katinų muziejų.                                                                                                                                                                                                                     Auklėtoja Jelena Knizikevičienė 


Muzikinė pasaka ,,Stebuklingame darže“

Spalio 26 dieną ikimokyklinio skyriaus meninio ugdymo mokytoja Evelina Jurgutienė vedė atvirą renginį – muzikinę pasaką ,,Stebuklingame darže“. Jos tikslas – kūrybingai apibendrinti ir įtvirtinti vaikų žinias apie vaisius ir daržoves. Priešmokyklinės ,,Žirniukų“ grupės vaikai vaidino savo draugams nuotaikingą pasaką apie daržoves ir vaisius. Šie niekaip negalėjo nuspręsti, kas darže svarbiausias, gyrėsi ir vardijo gerąsias savo savybes. Stebuklingo daržo gyventojai dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus, šoko ir žaidė pirštukų žaidimus, ritmavo. Galiausiai po visų ginčų buvo nuspręsta, kad visos daržovės ir vaisiai yra labai svarbūs, skanūs ir naudingi, todėl visi draugiškai apsikabino ir susitaikė. Renginio pabaigoje visi buvo pavaišinti daržovių ir vaisių sultimis.

                                                   Meninio ugdymo mokytoja Evelina Jurgutienė


,,Mūsų nauja lauko žaidimų aikštelė“

Šiaulių logopedinės mokyklos ikimokyklinio skyriaus ugdytiniai džiaugiasi nauja žaidimų aikštele kieme. Išsipildė ilgai laukta mūsų svajonė! Dabar būdami kieme galime ne tik bėgioti, važinėtis dviratukais, bet ir mokomės laipioti, čiuožti, perlipti kliūtis, o tuo pačiu stengiamės būti draugiški, saugūs ir atsargūs.

Meninio ugdymo mokytoja Evelina Jurgutienė

Šventinis rytmetys ,,Kaip ežiukas rudenėlio ieškojo“ 

Spalio 19 dieną ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko šventė ,,Kaip ežiukas rudenėlio ieškojo“. Rytmetį organizavo priešmokyklinio ugdymo mokytoja Lilijana Rumšienė ir meninio ugdymo mokytoja Evelina Jurgutienė. Į salę sugūžėjo įvairiaspalviais apdarais ir vaisių bei daržovių karūnomis pasipuošę vaikai. Juos pasitiko ,,Baravykas“, ,,Miško fėja“ ir žiemos miegui besiruošiantis ežiukas, kuris norėjo išsiaiškinti, kas gi yra tas rudenėlis. Vaikai dar kartą aptarė rudens požymius ir derliaus gausybę, prisiminė apie vaisių ir daržovių naudą organizmui. Kiekvienos grupės ugdytiniai paruošė savo pasirodymą: deklamavo, dainavo, šoko ratelius, minė mįsles. Vaikai labai džiaugėsi spalvinga švente, linksmino ežiuką, o pabaigoje sulaukė rudeniškų vaišių.

                                                   Meninio ugdymo mokytoja Evelina Jurgutienė


  

„Ką kalba knygos apie vaisius ir daržoves?“ 

Spalio 17 d. „Žirniukų“ grupės priešmokyklinukai, lydimi grupės mokytojos Ž. Jarašūnienės, logopedės N. Udrienės ir mokytojos padėjėjos V. Turskienės išsiruošė į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filialą. Važiuodami miesto autobusu vaikai smalsiai stebėjo už lango prabėgančius vaizdus, diskutavo kas, kaip ir kur yra važiavęs. Kilo noras išmėginti ir kitas transporto priemones.

Bibliotekoje mus pasitiko šauniosios bibliotekininkės ir pakvietė į gražiai, rudeniškai papuoštą salę. Ten smalsiems priešmokyklinukams sekė pasaką apie rudens gėrybes, pasakojo apie vaisių ir daržovių naudą sveikatai, aiškinosi, ką labiausiai mėgsta vaikai. Vėliau visi kartu marginome rudeninius lapus ir papuošėme jais biblioteką. Po užsiėmimo bibliotekininkės aprodė knygeles, leido patiems išsirinkti ir parsivežti jų į darželį.

Bibliotekininkės mus maloniai nustebino: ne tik įteikė kiekvienam vaikui po rudenišką saldžią dovanėlę, bet ir padovanojo knygų grupės bibliotekėlei. Grįžę į grupę apžiūrinėjome parsivežtas knygeles ir džiaugėmės dovanomis.

Smagu, jog yra tokių nuostabių žmonių. Nekantriai laukiame naujų susitikimų.

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Živilė Jarašūnienė


Projektas „Žaidimai moko“

2018-2019 m.m. vyresnioji logopedė Neringa Udrienė kartu su priešmokyklinio ugdymo „Žirniukų“ grupės ugdytiniais tęsia ilgalaikį prevencinį projektą  „Žaidimai moko“.  Prie projekto prisijungia logopedė Silvija Masandukienė su ikimokyklinio ugdymo „Žuvyčių“ grupės ugdytiniais. Projektą organizuoja Kelmės rajono pedagoginė psichologinė tarnyba. Projekto iniciatorė ir koordinatorė – specialioji pedagogė metodininkė Gilija Gajauskienė. Projekte „Žaidimai moko“ dalyvauja 235 ugdymo įstaigos, daugiau nei 550 specialistų. Projekto metu vaikai mokysis suprasti laiką ir erdvę. Vaikai stengsis kruopščiai ir atidžiai lankstyti, kopijuoti, kirpti, dėlioti įvairias figūras, raides, paros dalių simbolius. Pagrindinė veiklos forma – žaidimai, kurie bus integruojami į grupės ugdomąją veiklą ir logopedines pratybas.

Logopedė Silvija Masandukienė

Renginys „Mokausi būti saugus gatvėje“

Rugsėjo 27 d. Šiaulių logopedinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus salėje vyko renginys „Mokausi būti saugus gatvėje“. Jo metu vaikai kartojo kelio ženklų reikšmes, praktinėje veikloje mokėsi saugiai pereiti gatvę, išsiaiškino, kodėl tamsiuoju paros metu būtina nešioti atšvaitus, aptarė gatvėje tykančius pavojus ir visi kartu ieškojo būdų, kaip jų išvengti. Tai projekto „Noriu augti saugus“, integruoto mėnesio „Rugsėjis - saugaus eismo mėnuo“, baigiamasis renginys.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ginta Lužeckienė

Kūrybinės dirbtuvės „Gatve rieda automobiliai saugiai“

      Rugsėjo 24 d. popietę ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Žirniukų“ ir „Boružiukų“ grupių priešmokyklinukai, kartu su savo priešmokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Kvietkuviene, vėl kalbėjosi apie saugumą gatvėje, prisiminė saugaus eismo taisykles. Šį kartą organizuota veikla - saugaus eismo kūrybinės dirbtuvės „Gatve rieda automobiliai saugiai“. Sukonstruota popierinė gatvė, išlankstyti automobiliai, kelio ženklai. Išklausyti Kakės Makės video pamokymai, kaip elgtis gatvėje. Prisimintos transporto priemonės, kurios gali važiuoti gatvėmis, pakartotos ir įtvirtintos saugaus elgesio kelyje taisyklės.

                 Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Kvietkuvienė

Paspirtukų varžybos „Mano ratai buvo du“

2018-09-21 d. į darželį vaikai rinkosi su papuoštomis „ratuotomis“ transporto priemonėmis – paspirtukais. Ši judriosios savaitės diena buvo skirta pažymėti Tarptautinei dienai be automobilio. Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ž. Jarašūnienė ir judesio korekcijos mokytoja R. Račkauskaitė organizavo paspirtukų varžybas „Mano ratai buvo du“.

Anksti ryte, skambant nuotaikingai muzikai, visi įstaigos ugdytiniai ir tėveliai buvo kviečiami į lauko aikštelę pasimankštinti. Ši visuotinė mankšta darželyje organizuota įgyvendinant respublikinį projektą „Sveikatiada“. Po atliktos mankštos vaikai išbandė savo transporto priemones darželio teritorijoje, lenktyniavo greito, figūrinio važiavimo, orientavimosi rungtyse. Paspirtukų ir kitų riedančių priemonių buvo pakviesti išmėginti ir tėveliai. Visų judrių veiklų metu nepritrūko geros nuotaikos ir džiugių emocijų. Tokios judriosios veiklos lauke ne tik džiugiai nuteikia visai dienai, bet ir skatina vaikus judėti, grūdina organizmą ir ugdo draugiškumą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Živilė Jarašūnienė

  

Ką slepia miškas? 

       Ruduo... Rugsėjo 21 d. Graži, saulėta, labai šilta rudens diena. Mažieji gamtininkai, būrelio „Žaliasis pasaulis“ nariai, lydimi pedagogių Kristinos Kvietkuvienės, Živilės Jarašūnienės, vaikučių tėvelių, vyko į Kurtuvėnų regioninio parko Vainagių girininkiją. Keliautojus pasitiko miškininkė Birutė Grybienė. Visi kartu ėjome 4 kilometrus Vainagių miško pažintiniu taku aplink Vainagių ežerą. Suskaičiuoti skruzdėlynai, apžiūrėti bebrų, širšių „namai“, genio, miško sanitaro, darbo vaisiai, greitai šokuojanti varlytė, voro nuaustas voratinklis su įkliuvusiomis musytėmis, skautų pastatytos palapinės stirnoms, paragautos putino uogos, bruknės, o kur dar surasti bei įvertinti grybai... Aptarta, kodėl negalima šiukšlinti miške bei kodėl privalome saugoti miško gėrybes. Įspūdžių daug, kaip ir kiekvieną kartą, išvykus į mišką.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Kvietkuvienė

  

Pasakos popietė „Saugokime vieni kitus kelyje“

Rugsėjo 12 d. ikimokyklinio ugdymo skyriuje priešmokyklinio ugdymo mokytojos Kristina Kvietkuvienė ir Ginta Lužeckienė pradėjo organizuoti integruotą mėnesį „Rugsėjis – saugaus eismo mėnuo“. „Žirniukų“ gr. priešmokyklinukai svečiavosi „Žuvyčių“ grupėje, o „Nykštukų“ gr. vaikai kartu su „Boružiukų“ gr. priešmokyklinukais klausėsi pedagogių sekamos pasakos „Saugokime vieni kitus kelyje“. Vartė knygutes apie saugų eismą, aptarė paveikslėlius, atsakė į pateiktus klausimus. Mokytojos su vaikais kalbėjosi apie saugumą gatvėje, priminė saugaus eismo taisykles. Taip pat vaikai susipažino su pagrindiniais kelio ženklais, aptarė gatvėje tykančius pavojus ir visi kartu ieškojo būdų, kaip jų išvengti.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Kvietkuvienė


Kaip pereiti geležinkelio pervažą?

Rugsėjo 19 d. popietę ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinukai, kartu su savo priešmokyklinio ugdymo mokytojomis Kristina Kvietkuviene ir Ginta Lužeckiene, vėl kalbėjosi apie saugumą gatvėje, prisiminė saugaus eismo taisykles. Šį kartą jie ėjo prie geležinkelio, mokėsi saugiai kirsti geležinkelio bėgius, susipažino geležinkelio pervažą žyminčiais ženklais. Vaikai aptarė, kaip elgiasi automobilių vairuotojai priartėję prie bėgių, bei kokie turi būti atidūs pėstieji kirsdami geležinkelio pervažą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Kvietkuvienė

 

Šventinis renginys ,,Sveikas, rugsėji“

Saulėtą rugsėjo 3 d. rytą ikimokyklinio ugdymo skyriaus bendruomenė linksmai pasitiko Mokslo ir žinių dieną. Geltonu rudens taku į kiemelį rinkosi pasipuošę vaikai, jų tėveliai ir pedagogai. Visus pasveikino ir padrąsino mokyklos direktorė Rūta Lanauskienė, mažuosius kalbino ir linksmino pasakų veikėjai – Drambliukas ir Raudonkepuraitė. Skambant muzikai vaikai buvo pakviesti smagiai pasimankštinti ir pašokti, pasidžiaugti muilo burbulais. Skyriaus vedėja Živilė Nakčiūnienė supažindino visus su įstaigos pedagogėmis, paskelbė vaikų sąrašus ir pakvietė keliauti į savo grupes, kur vaikų laukė nauji draugai ir auklėtojos.

Tikime, kad mūsų įstaiga ir toliau bus laimingų vaikų šalis, kurioje gyvena juokas, gėris, pasitikėjimas, meilė bei didelės ir gražios visų svajonės. Kelionė į pažinimo šalį prasidėjo…

 

                                                   Meninio ugdymo mokytoja Evelina Jurgutienė